18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Problemy u Kurskich

Poród Joanny Kurskiej. Prezes TVP usłyszał smutną wiadomość

23.03.2021  18:05
Porodówka zamknięta dla prezesa TVP. Będzie transmisja z porodu?
Porodówka zamknięta dla prezesa TVP. Będzie transmisja z porodu? Fot: MAREK LASYK/REPORTER/East News

Jacek Kurski i Joanna Kurska lada moment zostaną rodzicami, rozpoczęło się już odliczanie do porodu. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Najpierw prezes TVP dowiedział się o problemach zdrowotnych ukochanej, a teraz personel szpitala przekazał mu kolejną smutną wiadomość…

Jacek Kurski i Joanna Kurska lada moment przywitają swoją córkę Klarę na świecie. Odliczanie rozpoczęte, dziewczynka ma przyjść na świat w czwartek rano w jednym z państwowych szpitali. Nie jest jednak do końca jak w bajce, a życie to nie program TVP i lubi zaskakiwać. Niespodziewanie żona prezesa Telewizji Polskiej trafiła do szpitala na obserwację. Ujawniono, że ma problemy ze zdrowiem. Teraz w Kurskich gruchnęła kolejna smutna wiadomość. Były polityk nie będzie mógł być obecny przy porodzie.

Porodówka zamknięta dla prezesa TVP. Kurski i transmisja z porodu? 

Jak podaje Pomponik.pl,  ze względu na reżim sanitarny związany z COVID-19, Jacek Kurski nie będzie mógł być obecny przy narodzinach swojego dziecka. Jak podaje portal, jego żona jest „pełna zrozumienia dla personelu szpitala i pogodziła się z tym”. Para znalazła jednak sposób, by być razem w momencie rozwiązania.

Aśka i Jacek znaleźli sposób na to, by mimo wszystko być blisko w tym ważnym momencie. Podczas COVID w szpitalach modne stały się transmisje narodzin online i oni też chcą z tego skorzystać. Tata przywita małą Anię na ekranie komputera albo smartfona. Sprzęt jest już przygotowany i odpowiednio przetestowany – ujawnia informator portalu Pomponik.pl.

A może od razu transmisja w TVP Kobieta?

Czytaj także