18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poród i straszna śmierć

Horror i masakra na porodówce. Osierociła czwórkę dzieci

Wojciech Kozicki
12.12.2019  11:00
Trudny poród i śmierć matki - liczne komplikacje i walka o życie!
Trudny poród i śmierć matki - liczne komplikacje i walka o życie! Fot: Anna Kaczmarz/Dziennik Polski/Reporter/East News - zdjęcie ilustracyjne

Tragiczny poród i horror w szpitalu w Poznaniu. Poprzez cesarskie cięcie udało się uratować dziecko, ale lekarze przegrali walkę o życie kobiety. Na jaw wychodzą kolejne makabryczne fakty.

Szpital w Poznaniu przy ulicy Lutyckiej i wyjątkowo trudny poród. Jak podaje „Wyborcza”, pogotowie przywiozło ciężarną 36-latkę z niewielkim krwawieniem i trafiła na oddział położniczo-ginekologiczny. W nocy doszło jednak do obfitego krwawienia i natychmiast wykonano cesarskie cięcie. Dziecko urodziło się zdrowe, ale kobieta zginęła straszną śmiercią.

Jak podaje „Wyborcza”, stan kobiety był ciężki i zmarła po kilku godzinach walki o jej życie. Lekarze próbowali też zatamować krwawienie i zdecydowali się operować, ale pojawiły się problemy z krążeniem. Jako przyczynę śmierci podaje się zawał i kwasicę. Stwierdzono u niej też zabójcze „łożysko centralnie przodujące”.

Zarówno operację, jak i akcję ratunkową utrudniały zrosty po wcześniejszych operacjach, zaburzenia krzepnięcia krwi i ogromna otyłość (148 kg wagi). Co bardzo istotne, w drugiej ciąży pacjentka przeszła cięcie cesarskie i przez kilka tygodni była leczona z powodu posocznicy. W 2013 roku przeszła operację usunięcia nerki – oświadczyła dyrekcja szpitala. (Wyborcza.pl)

Media podają, że kobieta osierociła czwórkę dzieci. Fundacja CHCEmisie prowadzi na nie zbiórkę.

Przeczytaj więcej
Komentarze