18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w sklepie

Poszedł na zakupy i zmarł. Chorował na COVID-19

Bartłomiej Ciepielewski
24.11.2020  20:19
Dramat mężczyzny
Dramat mężczyzny Fot: asiandelight/Shutterstock

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z gdyńskich sklepów. Starszy mężczyzna zmarł w trakcie robienia zakupów w sklepie osiedlowym. Chorował na COVID-19.

Komisariat Policji w Gdyni otrzymał w poniedziałek rano zgłoszenie o śmierci mężczyzny w jednym ze sklepów. Zdarzenie potwierdziły wysłane na miejsce służby medyczne.

Chory na COVID-19 robił zakupy

Ofiarą okazał się 63-letni mieszkaniec Gdyni. Jak przekazała policja, mężczyzna przebywał od 22 listopada w domowej kwarantannie. Powodem izolacji było zakażenie koronawirusem.

Będąc w jednym z osiedlowych sklepów, nagle zasłabł i przewrócił się na podłogę - poinformował jeden z funkcjonariuszy gdyńskiej policji.

O całej sytuacji została poinformowana Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna. Poszukiwani są klienci, którzy mogli mieć kontakt z zarażonym. Sklep został zamknięty na okres dezynfekcji lokalu.

Policja apeluje o przestrzeganie zasad kwarantanny. Zapowiedziane są częstsze kontrole osób przebywających w izolacji. Należy pamiętać, że opuszczanie domu w takiej sytuacji, wiąże się z karami finansowymi.

Przeczytaj więcej
Komentarze