18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

Poszukiwania Kacpra. Psy potwierdziły czarny scenariusz?

Wojciech Kozicki
08.05.2020  09:36
Trwają poszukiwania Kacperka - czy dziecko żyje?
Trwają poszukiwania Kacperka - czy dziecko żyje? Fot: Policja

Poszukiwania Kacperka z Nowogrodźca wciąż trwają. Gdzie jest zaginione dziecko? Czy utopiło się w rzece? Na miejscu pojawiły się specjalne psy tropiące z Niemiec i potwierdziły, że możliwy jest czarny scenariusz.

Gdzie jest 3,5-letni Kacper? Policja i służby prowadzą poszukiwania na Dolnym śląsku już dwunasty dzień. W akcję zaangażował się nawet Krzysztof Rutkowski. Pojawia się coraz więcej podejrzeń, że dziecko mogło wpaść do rzeki i się utopić. Tymczasem matka dziecka Joanna Wacyk podejrzewa, że skoro ojciec Kacpra dostawał podróżki, to być może doszło do porwania dziecka.

Poszukiwania Kacpra - nowe informacje

Z informacji mediów wynika, że poszukiwania dziecka koncentrują się na rzece, obok której bawiło się dziecko przed zginięciem. W akcji uczestniczyli już płetwonurkowie, a teraz sprowadzono do Polski specjalnie szkolone psy przywiezione z Saksonii. Złapały już trop?

Według policji psy potwierdziły koncepcję, że dziecka należy szukać nad rzeką lub w jej nurcie – podaje radiozet.pl.

Przypominamy, że poszukiwania Kacperka rozpoczęły się 27 kwietnia. Bawił się na działce nad rzeką Kwisą w Nowogrodźcu niedaleko Bolesławca, a jego ojciec Rafał B. był pod wpływem alkoholu i stracił syna z oczu. Usłyszał zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia i może trafić do więzienia na 5 lat. Okazało się również, że był poszukiwany listem gończym.

logo Tu się dzieje