18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W stanie znacznego rozkładu

Poszukiwany polityk Jakub Bocheński nie żyje? Znaleziono ciało

14.10.2022  12:19
Znaleziono ciało Jakuba Bocheńskiego?
Znaleziono ciało Jakuba Bocheńskiego? Fot: Planeta.pl

Ciało młodego mężczyzny odnaleziono w jednym z krakowskich pustostanów przy ul. Portowej. Odkrycia dokonali policjanci. To może być ciało zaginionego 22 września polityka Jakuba Bocheńskiego z Lewicy.

W czwartek wieczorem (13.10) policjanci znaleźli w krakowskim pustostanie ciało w stanie znacznego rozkładu. To być może Jakub Bocheński, który zaginął 22 września.

Na ten moment mogę tylko tyle powiedzieć, że wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci w pustostanie natrafili na ciało młodego mężczyzny. Stan zwłok nie pozwala na identyfikację. Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych w celu m.in. potwierdzenia ich tożsamości

- powiedziała st. post. Elżbieta Znachowska-Bytnar.

Znaleziono zaginionego polityka Lewicy?

Radio Kraków podaje, że znalezione zwłoki to być może ciało Jakuba Bocheńskiego, nieoficjalnie podaje to także TVP Info. Zostanie to jednak potwierdzone dopiero po sekcji zwłok. Obecnie wiadomo, że ciało ma na sobie rany cięte.

Jest możliwość, że to właśnie zaginiony polityk Lewicy, ponieważ w pobliżu znaleziono jego samochód. Bocheński zaginął 22 września, gdy pomiędzy 11 a 13 wyszedł z hotelu Hilton i udał się w nieznanym kierunku.

Czytaj także