18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror i groza

Potworny dramat. Nie żyje 26-letnia ciężarna kobieta

21.06.2021  20:29
Nie żyje 26-letnia ciężarna
Nie żyje 26-letnia ciężarna Fot: Shutterstock

Tragiczny wypadek w miejscowości Dębówko (pow. szczycieński). Z drogi wypadło auto, które potem dosłownie "owinęło się" wokół drzewa. W wyniku tej makabry zginęła 26-letnia kobieta, będąca w szóstym miesiącu ciąży.

W miejscowości Dębówko doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego. Tragedia wydarzyła się w sobotni wieczór, ok. godziny 19. 26-letnia kobieta będąca w szóstym miesiącu ciąży jechała BMW i w pewnym momencie wypadła z drogi.

Tragiczny wypadek samochodowy

Niestety, 26-latka próbując wyprzedzić jadącego przed nią mercedesa, zjechała z trasy, i z impetem uderzyła w drzewo. Pomimo natychmiastowo udzielonej pomocy, kobiety nie udało się uratować. Poniosła śmierć na miejscu w wyniku doznanych obrażeń.

Auto z nieznanych przyczyn wypadło z drogi i dosłownie owinęło się wokół drzewa

- przekazała Joanna Manelska z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie w rozmowie z "Gazetą Olsztyńską". 

Zmarła 26-latka była mieszkanką gminy Szczytno. Fakt, że w chwili śmierci była w szóstym miesiącu ciąży - jeszcze mocniej wstrząsa wszystkimi osobami, które usłyszały o tym wypadku. "To straszna tragedia. Apelujemy do kierowców o rozwagę i bezpieczną jazdę" - dodała cytowana powyżej rzeczniczka.

W lato szczególnie łatwo stracić czujność na drodze - dlatego powinniśmy uważać jeszcze mocniej niż zazwyczaj. Oby takie tragedie więcej się nie powtarzały.

Czytaj także