18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozpętało się piekło

Potworny pożar w bloku w Polsce. "Panika i chaos"

Wojciech Kozicki
05.06.2020  09:59
Pożar w Koszalinie. Zginęła starsza kobieta
Pożar w Koszalinie. Zginęła starsza kobieta Fot: KoszalinInfo.pl

Pożar w wieżowcu w Koszalinie. W nocy z czwartku na piątek rozegrał się horror w budynku mieszkalnym przy ul. Starzyńskiego. Została przeprowadzona wielka ewakuacja, ale niestety, nie wszyscy przeżyli.

Straszny pożar w Koszalinie! Jak informują media i służby, straż pożarna w czwartek około godz. 23 otrzymała zgłoszenie, że w mieszkaniu na czwartym piętrze w jednej z klatek wieżowca przy ulicy Starzyńskiego pojawił się ogień. Oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec oświadczyła, że ewakuacja objęła 200 osób, a cztery osoby są ranne i trafiły do szpitala.

Pożar w Koszalinie - nowe informacje

Niestety, jest ofiara śmiertelna. Potwierdzono, że 67-letnia kobieta wyszła na zadymianą klatkę schodową i zatruła się tlenkiem węgla.

Nie żyje 67-letnia kobieta, która wyszła na zadymioną klatkę i zatruła się tlenkiem węgla. Natomiast lokatorka mieszkania, w którym wybuchł pożar, oraz jeszcze trzy osoby - kobieta i dwóch mężczyzn - zostali przewiezieni do szpitala. Z mieszkań z dwóch klatek schodowych wieżowca ewakuowano około 200 osób – oświadczyła Kosiec. (Polsat News)

Akcja gaśniczo-ratownicza trwała ponad 5 godzin. Zwołano sztab kryzysowy, a wkrótce inspektor nadzoru budowlanego zdecyduje, kiedy lokatorzy będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Przyczyna pożaru nie została jeszcze ustalona.

Jestem właścicielką mieszkania przy ulicy Starzyńskiego 2d, w klatce w której wybuchł pożar. Sąsiedzi mieszkający na wyższych piętrach, zbiegając do wyjścia dobijali się do każdych drzwi, krzycząc: "Pali się! Uciekajcie".W trakcie paniki i chaosu sąsiedzka pomoc nie zna granic... Były przypadki, że sąsiadka zdjęła swoje obuwie i podarowała innej, aby ta nie wybiegła na boso przed klatkę – relacjonowała mieszkanka jednego z mieszkań w zniszczonym bloku. (gk24.pl)

Pożar w Koszalinie [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze