18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miejski dramat

33-latek nie żyje. Został śmiertelnie pobity

13.09.2021  18:43
Poznań: Śmiertelne pobicie
Poznań: Śmiertelne pobicie Fot: PIOTR JEDZURA/REPORTER

Poznań zamarł. Przerażające odkrycie rozbiło w drobny mak rutynę mieszkańców. Policja poszukuje aktualnie sprawcy śmiertelnego pobicia 33-latka.

Tragiczna historia z Poznania. W tym właśnie miejscu odnalezione zostało ciało 33-letniego mężczyzny, który został śmiertelnie pobity. Jego zwłoki odkryto w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Mieleszyńskiej.

Jak poinformowała PAP w poniedziałek mł. asp. Marta Mróz, "w nocy w soboty na niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańców budynku przy ul. Mieleszyńskiej, że ujawnili oni zwłoki mężczyzny". Ta historia ma jednak drugie, przerażające dno.

Poznań: Policja poszukuje sprawcy śmiertelnego pobicia

Policja przyznaje, że sprawca te tragedii wciąż jest poszukiwany. 33-latek, którego ciało zostało odnalezione, z całą pewnością mieszkał w jednym z lokali w tym budynku mieszkalnym. To właśnie gdzieś w tych okolicach doszło do pobicia mężczyzny.

Prowadzone są działania mające na celu ustalenie miejsca zamieszkania sprawcy i jego zatrzymanie. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo; wszystkie okoliczności, motywy, przyczyny są ustalane

- podkreśla mł. asp. Marta Mróz.

Miejmy nadzieję, że funkcjonariuszom uda się rozwiązać tę skomplikowaną sprawę.

Czytaj także