18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rząd ukrywa dramat?

Kryzys! Duda zwołuje naradę w BBN!

Wojciech Kozicki
22.10.2020  16:21
Duda zwołuje naradę w BBN - rząd ukrywa dramat?
Duda zwołuje naradę w BBN - rząd ukrywa dramat? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce to już epidemia jak z filmu katastroficznego, Nie pomagają restrykcje, czerwone strefy i mandaty za brak maseczki, a w szpitalach brakuje miejsc. Prezydent Andrzej Duda zarządził spotkanie w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego.

Epidemia koronawirusa wygrywa z rządem PiS i Ministerstwem Zdrowia. Premier Morawiecki zapowiada już, że czerwona strefa obejmie całą Polskę. Tymczasem prezydent Andrzej Duda jeszcze w czwartek wieczorem spotka się z Morawieckim i członkami rządu w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, by omówić kwestie związane z COVID-19.

Duda i Morawiecki - specjalna narada w BBN

Jak podaje Radio ZET, w spotkaniu weźmie udział szef BBN Paweł Soloch. Zaproszenie otrzymali ministrowie bezpośrednio odpowiedzialni za walkę z koronawirusem.

Na dzisiaj zaplanowana była również specjalna konferencja prasowa Mateusza Morawieckiego, podczas której miały zostać przedstawione nowe zasady bezpieczeństwa i obostrzenia. Została jednak przełożona na jutro na godzinę 11:00.

Tymczasem rząd już wie, skąd weźmie personel medyczny, który zasili szpitale tymczasowe – zwykłe szpitale otrzymały NAKAZ oddania 10% personelu.

Ze względu na trwające prace parlamentarne i głosowania w Sejmie konferencja prasowa dotycząca nowych zasad bezpieczeństwa odbędzie się jutro o godz. 11:00 – poinformował na Twitterze Piotr Müller.

Przeczytaj więcej
Komentarze