18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Tomaszowie Mazowieckim

Prezydent ma koronawirusa. Z żoną w izolacji!

Wojciech Kozicki
30.09.2020  12:49
Prezydent miasta ma koronawirusa - jak przechodzi chorobę?
Prezydent miasta ma koronawirusa - jak przechodzi chorobę? Fot: Planeta.pl

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko ma koronawirusa . Izolację spędza w domu z najbliższą osobą, a chorobę przechodzi objawowo.

Koronawirus w Polsce nie ma litości dla nikogo, dotyka też przedstawicieli władzy. Jak donosi Radio ZET, na COVID-19 zachorował także prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Włodarz miasta potwierdził tę informację na swoim Facebooku i dodał, że przebywa w domu z żoną w izolacji.

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko ma koronawirusa  - nowe informacje

Witko od kilku dni miał objawy koronawirusa i podejrzewał, że może być zakażony patogenem z Wuhan. Zapewnia, że mimo jego choroby, Urząd Miasta funkcjonuje normalnie i będzie obsługiwał mieszkańców w reżimie sanitarnym. 

Zarówno ja jak i moja żona zostaliśmy zarażeni koronawirusem. Przechodzimy chorobę niestety objawowo. Od momentu pojawienia się pierwszych symptomów COVID-19 przebywamy w domu, w izolacji. Nie wiemy, gdzie mogliśmy się zarazić – napisał Witko w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze