18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kondom jako grzech ciężki

Chuć owładnęła księdza. Poszedł do Biedronki, popełnił przestępstwo

Emilia Waszczuk
03.02.2020  19:21
Chuć owładnęła księdza. Poszedł do Biedronki, popełnił przestępstwo
Chuć owładnęła księdza. Poszedł do Biedronki, popełnił przestępstwo Fot: Shutterstock

Ksiądz z miejscowości Jasionka został przyłapany na gorącym uczynku. Nie powstrzymała go sutanna - popełnił serię grzechów, w tym cudzołóstwa!

Seks pozamałżeński to grzech, a seks z użyciem antykoncepcji to już ogień piekielny. Zdaje się jednak, że prawd głoszonych przez kościół nie słuchał i nie bał się jeden z jego pracowników. Ksiądz z Jasionki postanowił bowiem sobie mimo sutanny i braku żony trochę poużywać. I to z zabezpieczeniem!!!

Ksiądz zgrzeszył w Biedronce

Proboszcz parafii w Jasionce - Piotr W. - niespodziewanie stracił stanowisko. Jak to w kościele bywa, gdy ksiądz popełnia przestępstwo, trzeba go przesunąć i zamienić innym. Tak więc parafia dostała nowego szefa.

Stary, o dziwo, został ponoć całkowicie, choć chwilowo, odsunięty od posługi. Wszystko przez chuć i lepkie rączki. Złapano go bowiem w Biedronce w Krośnie na tym, jak kradł prezerwatywy.

Gdy wyszło, że to proboszcz, zrobił się wielki szum. Tydzień temu w niedzielę na mszy głównej o 11:00 oficjalnie przedstawiono nam nowego proboszcza. Usłyszeliśmy, że poprzedni odszedł na własną prośbę i dostał rok na to, by przemyśleć swoją przyszłość

- mówi jeden z mieszkańców Jasionki.

Po co księdzu były prezerwatywy? Nie wiadomo. Wiadomo, że parafianie już wcześniej chcieli proboszcza wymienić. Ponoć był dziwny, zachowywał się podejrzanie, a oni... bali się o swoje córki.

Przeczytaj więcej