18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stanął przy oknie?

Nagi protest przed Pałacem. Duda patrzył?

Wojciech Kozicki
03.11.2020  20:18
Nago w Warszawie - specjalny pokaz dla Dudy?
Nago w Warszawie - specjalny pokaz dla Dudy? Fot: GERARD/REPORTER/East News

Protesty w Polsce trwają i na zawieszenie broni się nie zanosi. Tymczasem we wtorek przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbyła się nietypowa manifestacja. Naga para pojawiła się na Krakowskim Przedmieściu i zrobiła show pod oknami Andrzeja Dudy.

Protesty w Warszawie trwają, protestujący mają transparenty, nietypowe maseczki i stroje. Tymczasem pewna para postanowiła iść na całość przed Pałacem Prezydenckim. Zorganizowała performance pod hasłem „Nagość jest szczerością”.

Nago w Warszawie. Czy Duda zerkał przez okno?

Gdyby we wtorek prezydent Andrzej Duda zerknął przez okno Pałacu Prezydenckiego, zobaczyłby nagusieńką parę spacerującą po Krakowskim Przedmieściu. Długo jednak nie mógłby podziwiać obnażonych kobiecych i męskich wdzięków, bo na miejscu szybko zjawiła się policja. Golasy mają kłopoty, bo zostanie skierowany wniosek do sądu o ukaranie w związku z nieobyczajnym wybrykiem oraz nie podaniem danych podczas próby wylegitymowania.

Na nagraniu wideo dostępnym w internecie widać jak odważna para rozbiera się, zostawia rzeczy na chodniku. Na swoich ciałach napisali różne słowa, w tym przekleństwa.

Po chwili funkcjonariusze okryli obie osoby folią termiczną i odprowadzili do policyjnej furgonetki. Wydarzenie było rejestrowane przez dziennikarzy oraz policję – relacjonuje goły manifest RMF FM.

Mł. asp. Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji poinformował media, że golasy trafiły na komisariat przy ulicy Zakroczymskiej ich znajomi dostarczyli ubrania i dokumenty.

Osoby te są w trakcie zwalniania, niemniej jednak będzie wobec nich sporządzony wniosek o ukaranie z art. 140 i art. 65 kodeksu wykroczeń – zapowiada Rutkowski.

Czytaj także