18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne wyznanie

Przebieg koronawirusa jest potworny. Zakażony piłkarz stracił 15 kg

08.04.2020  14:34
Przebieg koronawirusa jest potworny. Zakażony piłkarz stracił 15 kg
Przebieg koronawirusa jest potworny. Zakażony piłkarz stracił 15 kg Fot: Halfpoint/Shutterstock

Przebieg koronawirusa to jedna, wielka tajemnica. Ludzie różnie przechodzą chorobę, ale czasami jest naprawdę bardzo źle. Jeden z zakażonych postanowił opowiedzieć, jakie cierpienia go spotkały. Te słowa wstrząsną każdym. 

Przebieg koronawirusa to nie przelewki. Zakażenie może przebiegać w bardzo różnej formie. Czasami jest łagodne, czasami bezobjawowe, ale bywa też tak, że dla chorego to najgorsze dni życia. 51-letni były piłkarz klubu Widzew Łódź postanowił opowiedzieć o swoich przeżyciach.

Przebieg koronawirusa przeraża

Jarosław Cecherz zrelacjonował wszystko w rozmowie z Polsat News. Mężczyzna od 20 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych i to właśnie tam zakaził się koronawirusem. Potem przeszedł przez coś strasznego. Na początku miał zupełnie normalne, przeziębieniowe objawy.

Zacząłem odczuwać wszelkie możliwe symptomy. Zaczęło się od ogólnego osłabienia, bólu głowy, później doszła wysoka temperatura i kaszel

- relacjonował. Potem było tylko gorzej.

Kaszel jest tak duszący, że są momenty, że człowiek zaczyna się obawiać, że może się udusić.Człowiek czuje jak mu miażdży klatkę piersiową, jak nie może oddychać, zaczyna majaczyć, nie ma mowy o śnie. Duszność jest nieprawdopodobna, ból w klatce piersiowej również

- opisał Cecherz.

W ciągu dwóch tygodni były piłkarz stracił aż 15 kilogramów wagi ciała. Jedzenie było ważne, by jak najszybciej wyjść z choroby, ale mężczyzna nie mógł się do niego zmusić. Wszystko bowiem miało metaliczny posmak.

Na szczęście w szpitalu otrzymał odpowiednią pomoc i po stosownej terapii wrócił do domu. Przeżycie pozostanie z nim jednak do końca, teraz ostrzega ludzi i zachęca do pozostawania w izolacji. Tylko tak możemy opanować tę sytuację. 

Przeczytaj więcej
Komentarze