18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny strach

Przerażony Donald Tusk w rozpaczy. Jego wnuczka jest w szpitalu

25.09.2020  09:44
Donald Tusk był przerażony, miał wnuczkę w szpitalu
Donald Tusk był przerażony, miał wnuczkę w szpitalu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Donald Tusk jest szczerze przerażony. Jego maleńka wnuczka trafiła do szpitala. Kasia Tusk, jej mama, poinformowała o tym swoich fanów. Blogerka nie kryła targających nią emocji.

Donald Tusk na pewno jest zrozpaczony tym, że jego maleńkie oczko w głowie trafiło do szpitala. Za pomocą mediów społecznościowych Kasia Tusk, mama dziewczynki, poinformowała wszystkich o tej przykrej sytuacji.

Donald Tusk przeżył chwilę grozy

Na Instagramie widzimy, że malutka ma wenflon w rączce. Chociaż serce zawsze pęka, kiedy dziecko cierpi, wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest już opanowana. Jej mama postanowiła więc zaapelować o pomoc dla innej dziewczynki, która nie miała już tyle szczęścia co jej córeczka.

Mam nadzieję, że to zdjęcie będzie dla nas tylko pamiątką po kilku dniach strachu i niepewności. W takim miejscu naprawdę sporo myśli się o dzieciach i ich mamach, które poznały druzgocącą diagnozę i musiały zaakceptować fakt, że szpital stanie się ich drugim domem na długi czas

– poinformowała Kasia Tusk.

Z pewnością wiele osób przeraziło się, że powodem hospitalizacji małej dziewczynki jest koronawirus. Szczęśliwie, to nie zakaźny patogen ściągnął rodzinę Tusków do szpitala.

Profil @ocalictosie_stopsma oglądam od dawna. Mama Tosi codziennie zdaje relację z walki o życie swojej córeczki. Dzięki jej heroicznym wysiłkom udało się zebrać już ponad 8 milionów. Jest Was tutaj ponad 300 tysięcy - jeśli każdy z nas wpłaci trzy złote to jutro mama Tosi będzie mogła zamówić lek

– zaapelowała Tuskówna. 

Wspomniała również, że pobyt jej córeczki w szpitalu "to drobiazg" i już niedługo wszyscy o tym przykrym wydarzeniu zapomną. Prosiła jednak by nie zapominać o tych naprawdę potrzebujących.

Przeczytaj więcej
Komentarze