18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polskie służby ostrzegają!

Puma w Polsce! Pokazali nagranie WIDEO

Wojciech Kozicki
25.10.2019  17:08
Puma poluje w Polsce? Żarty się skończył, pokazali nagranie wideo
Puma poluje w Polsce? Żarty się skończył, pokazali nagranie wideo Fot: Pixabay.com

Kolejny horror w Polsce. Niedawno strach budził słynny pyton znad Wisły w Warszawie, a teraz prawdopodobnie w województwie śląskim grasuje puma. Pokazali wideo, które ma potwierdzić, że słynny drapieżny kot istnieje.

Puma w Polsce to może nie być jedynie legenda. Okazuje się, że wielki drapieżny kot prawdopodobnie jednak grasuje na Śląsku. Jak podaje „Dziennik Zachodni”, ludzie donoszą, że widzieli pumę w Tychach, Bieruniu i Chełmie Śląskim. Odnaleziono też ślady dużego zwierzęcia w miejscu, gdzie ktoś podobno widział drapieżnika.

Jeden z kierowców z Bierunia nagrał tajemnicze zwierzę kamerą samochodową. Widać na nim „bestię" na poboczu, ale niektórzy podejrzewają, że może to być jedynie bardzo duży pies.

W związku z podejrzeniem, że na terenie gminy Pszczyna widziano zwierzę przypominające pumę, prosimy mieszkańców, aby zachowali ostrożność i do czasu wyjaśnienia sprawy nie udawali się do lasu i na otwarte przestrzenie – ostrzegał niedawno Urząd Miejski w Pszczynie.

Puma w Polsce - została nagrana na wideo?

Przeczytaj więcej
Komentarze