18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiedy koniec tego?

REKORD zakażeń koronawirusem w kraju. COVID-19 coraz bardziej śmiertelny

24.09.2020  10:34
Koronawirus rozrywa Polskę
Koronawirus rozrywa Polskę Fot: Stakhov Yuriy/Shutterstock

Koronawirus nie daje nam spokoju od wielu tygodni. Każdego dnia COVID-19 coraz mocniej atakuje Polaków i niestety, nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się poprawić, zwłaszcza teraz, kiedy padł rekord zakażeń patogenem.

Koronawirus jest jednym z najgorszych doświadczeń, jakie się nam zdarzyły. COVID-19 od miesięcy atakuje Polaków, a od kilku tygodni naprawdę nie ma litości. Nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała ulec poprawie.

Koronawirus rozrywa Polskę

Póki co, Ministerstwo Zdrowia wytrwale informuje nas o nowych przypadkach koronawirusa. Tylko dzisiaj odnotowano 1136 zachorowań na COVID-19 i 25 śmierci z jego powodu. Jest to dzienny rekord w naszym kraju od początku pandemii.

Tym samym od początku pandemii w Polsce zachorowało już 82 809 osób, a zmarło 2 369. Nic dziwnego, że ludzie boją się następstw tej okrutnej choroby, której powikłania do dziś pozostają niezbadane.

Mamy szczerą nadzieję, że zima nie przyniesie zapowiadanego pogorszenia sytuacji, a jedynie sprawi, że w końcu przestaniemy się tak koszmarnie bać o własne życie i zdrowie.

Przeczytaj więcej
Komentarze