18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus w Egipcie

Setki polskich turystów na kwarantannie za granicą!

Wojciech Kozicki
09.10.2020  20:28
Polacy uwięzieni w Egipcie - koronawirus w hotelu Royal Tulip w egipskim Marsa Alam?
Polacy uwięzieni w Egipcie - koronawirus w hotelu Royal Tulip w egipskim Marsa Alam? Fot: Planeta.pl

Koronawirus na wakacjach w Egipcie? Kilkuset polskich turystów zostało poddanych przymusowej kwarantannie w hotelu Royal Tulip w egipskim Marsa Alam. Polacy nie wiedzą co się dzieje i kto może mieć COVID-19! Podważają też wiarygodność wykonanych testów na koronawirusa.

Polacy w Egipcie na kwarantannie. Media dowiedziały się od Ministerstwa Spraw Zagranicznych, że nasi rodacy przebywają na przymusowej kwarantannie w hotelu Royal Tulip w egipskim Marsa Alam. Jak pisze Radio ZET, około 140 osób otrzymało pozytywny wynik testu i zostało poddanych przymusowej izolacji w hotelu. 

Polacy w Egipcie na kwarantannie - koronawirus?

Polacy nie są pewni co tak naprawdę się dzieje i kto ma koronawirusa. Początkowo mówiono im, że zakażone zostało półtoraroczne dziecko, a później, że chora jest osoba dorosła. Narzekają, że zostali zamknięci w pokojach, są odcięci od świata i mają problem, by dostać chociażby wodę. Jest im podobno również ograniczany dostęp do internetu i nie mogą skontaktować się z polską ambasadą, której nie znają nawet godzin pracy.

Turyści z Warszawy, Krakowa i Katowic polecieli do Egiptu z biurem Itaka – podaje rmf24.pl

Część turystów przyleciała do Egiptu wczoraj, a dzisiaj pojawiła się kolejne grupa, którą służby zdecydowały się odizolować.

Jedni mówią, że kwarantanna potrwa 7 dni, inni 10. Nie dostaliśmy jednak żadnego oficjalnego dokumentu potwierdzającego pozytywny wynik testu i czy informacji o kolejnych krokach - skarżą się polscy turyści. (radiozet.pl)

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze