18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niewyobrażalne..

Pobity 3-latek nadal walczy o życie. Ojciec zatrzymany

17.02.2022  13:38
Pobity 3-latek walczy o życie
Pobity 3-latek walczy o życie Fot: Soft Light/Shutterstock

Trzylatek z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Chłopiec najprawdopodobniej padł ofiarą przemocy domowej, jego stan oceniany jest jako krytyczny. Ojciec dziecka został zatrzymany przez policję.

We wtorek do szpitala w Radomiu trafił 3-latek z ciężkimi obrażeniami ciała. Według wstępnych ustaleń chłopczyk padł ofiarą przemocy domowej.

Badania wykazały u dziecka poważny uraz głowy, a także krwiaka mózgu. 3-latek natychmiast trafił na stół operacyjny, lecz jego stan nadal oceniany jest jako krytyczny.

Było nieprzytomne. Po operacji w stanie krytycznym zostało przekazane na oddział anestezjologii naszego szpitala – poinformował wiceprezes szpitala.

Ratownicy medyczni o sprawie poinformowali policję. To oni dostrzegli podejrzane obrażenia, które były spowodowane najprawdopodobniej stosowaniem przemocy.

Rodzice pobili dziecko?

Według doniesień portalu rdc.pl, w domu chłopczyka często dochodziło do przemocy. Pomoc do pobitego wnuka miała wezwać jego babcia. W szpitalu przebywa również ciężarna matka 3-latka, wobec której zastosowano policyjny dozór.

Ojciec poszkodowanego dziecka został zatrzymany. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem kozienickiej prokuratury.