18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny polityk

Biedroń zakażony koronawirusem. Mówi o trudnych chwilach

Bartłomiej Ciepielewski
26.03.2021  08:03
Robert Biedroń zakażony SARS-CoV-2
Robert Biedroń zakażony SARS-CoV-2 Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Robert Biedroń poinformował o zakażeniu koronawirusem. Europoseł informację o uzyskaniu pozytywnego wyniku opublikował na Twitterze.

Robert Biedroń został zakażony koronawirusem. W czwartek lider Wiosny opublikował zdjęcie ukazujące wynik testu. Do postu dodał również krótki wpis, w którym między innymi podziękował medykom.

Mam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Przejdę więc z wieloma z Was te trudne chwile. Ale damy radę! P.S. Dziękuję niosącym nam pomoc! - napisał lider Wiosny.

Słowa wsparcia przekazało Biedroniowi wielu polityków, między innymi europoseł Marek Belka, a także lider Koalicji Obywatelskiej Borys Budka.

Koronawirus atakuje polityków

W ostatnim czasie koronawirus coraz częściej atakuje polityków. Od ponad tygodnia z COVID-19 walczy Rafał Trzaskowski, który niedawno trafił do szpitala.

Leczenia w placówce medycznej wymagał również Jarosław Gowin. Jak twierdzi szef Porozumienia, stan jego zdrowia powoli zaczyna się poprawiać.

Trzecia fala koronawirusa bezlitośnie nabiera rozpędu. W czwartek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 34 151 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. W wyhamowaniu pandemii mają pomóc obowiązujące od soboty, nowe restrykcje.