18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

NOP?

Lewandowski padł po szczepieniu? Opuścił trening

26.05.2021  13:10
Robert Lewandowski źle się czuje po szczepieniu?
Robert Lewandowski źle się czuje po szczepieniu? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Robert Lewandowski wbrew temu, co mogło się wcześniej wydawać - zaszczepił się na Covid-19. Niestety, po szczepionce nie czuje się najlepiej i opuścił trening do Euro 2021. Fani, zwłaszcza ci nastawieni do szczepień wyjątkowo sceptycznie, są mocno zaniepokojeni.

Robert Lewandowski zaszczepił się na koronawirusa szczepionką firmy Johnson&Johnson. Dziś jednak media obiegła informacja, że trenująca przed Euro 2021 reprezentacja Polski nie jest w najlepszej formie. Na treningu porannym nie pojawili się: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Jóźwiak, Maciej Rybus, Jakub Moder oraz Paweł Dawidowicz.

Robert Lewandowski zaniemógł po szczepieniu?

Powodem takiego stanu rzeczy mają być lekkie dolegliwości po szczepieniu na Covid-19. Fani, zwłaszcza ci, którzy nie są zwolennikami szczepień - przerazili się na wieść o tym, że gwiazdy polskiej piłki tak bardzo zaniemogły.

Robert Lewandowski wcześniej niewiele mówił o szczepieniu na Covid-19, więc mogło się wydawać, że w ogóle z niego zrezygnuje. Afera antyszczepionkowa była z resztą specjalnie tłumaczona na konferencji prasowej. 

Myślę, że to chyba nie jest temat na konferencję. Wiem, że mamy być szczepieni, ale nie wiem jeszcze kiedy. Sam nie znam jeszcze dokładnego planu, ale będzie pewnie rozmowa z doktorem

- odparł Lewandowski.

Teraz wiadomo już, że piłkarzy dopadły niewielkie niepożądane odczyny poszczepienne. Problemy kadrowiczów nie wydają się jednak na tyle poważne, aby mieli oni opuścić także pozostałe treningi zaplanowane przez trenera Paulo Sousę. 

Jest zatem szansa, że zaszczepiona, odporna na koronawirusa reprezentacja Polski wystąpi zgodnie z planem na Euro 2021 i przyniesie nam tym samym chlubę. Myślicie, że tak właśnie się tym razem wydarzy?

Czytaj także
Przeczytaj więcej