Miał przes...

Dramat w toalecie. Strażacy musieli walić, by go ratować

Wojciech Kozicki
19.12.2019  13:30
Horror w toalecie - mógł zginąć przy muszli klozetowej!
Horror w toalecie - mógł zginąć przy muszli klozetowej! Fot: Facebook/OSP Rogoźno

Miejscowość Rogoźno Wielkopolskie i dramatyczna akcja w toalecie. Mężczyzna spędził w niej aż 2 dni i musieli go ratować strażacy. To nie scenariusz komedii, a brutalna polska rzeczywistość.

Horror w toalecie. 54-letni mężczyzna miał pecha, bo utknął między sedesem, a ścianą w swojej łazience. Nie mógł wydostać się samodzielnie, a co gorsza, nie miał przy sobie telefonu komórkowego. Spędził w tej śmiertelnej pułapce aż 2 dni, a wtedy na miejscu zjawili się strażacy i rozpoczęli walenie…

Jak podaje „Fakt”, Ochotnicza Straż Pożarna w Rogoźnie otrzymała zgłoszenie w nocy z 14 na 15 grudnia. Pomoc wezwał kolega nieszczęśnika. Zadzwonił również po karetkę, bo jego przyjaciel mógł potrzebować pomocy medycznej.

Strażacy nie mogli wydostać mężczyzny, więc zdecydowali się na ostre walenie. Jak widać na zdjęciach z akcji, młotem przebili ścianę toalety. Gdy pechowiec został uwolniony, natychmiast trafił do szpitala. Nie ma aktualnych informacji o jego dalszych losach i stanie zdrowia.

1:25 wyjazd GBA 2,5/16 Rt na Plac K. Marcinkowskiego - pomoc Policji i ZRM w wyciągnięciu osoby zakleszczonej z pomieszczenia. Osoba znajdująca się w toalecie o wielkości około 1mx1m... Podczas korzystania, najprawdopodobniej dostała ataku epilepsji gdyż na nią choruje. Patrząc na stan ogólny i warunki mieszkalne, mogły tam też być spożywane napoje %%%. Jego ułożenie nie pozwalało na normalne wydostanie. Bezpieczniej było wyciąć płytę gk. Pozdrawiam - powiadomili strażacy na Facebooku.

Przeczytaj więcej
Komentarze