Pandemia

Koronawirus ponownie zabił. Rząd nie mówi prawdy o ofiarach?

26.03.2020  09:34
Koronawirus ponownie zabił. Rząd nie mówi prawdy o ofiarach?
Koronawirus ponownie zabił. Rząd nie mówi prawdy o ofiarach? Fot: Shutterstock

Czarne oblicze pandemii. Koronawirus panuje już w Polsce niepodzielnie i niestety, wciąż zabija kolejne ofiary. Przykre informacje płyną z Ministerstwa Zdrowia.

Koronawirus atakuje bardzo brutalnie. Mamy już 1085 przypadków zakażeń w kraju, ale niestety, rośnie też bilans ofiar śmiertelnych zjadliwego patogenu - na ten moment zmarło już 15 osób. Ich śmierć jest ciosem dla nas wszystkich. 

Koronawirus zabija. Ministerstwo Zdrowia informuje o zgonach

Ministerstwo Zdrowia rano poinformowało o kolejnych ofiarach, z czego jedna zdecydowanie skończyła życie przez koronawirusa. Był to 67-letni mężczyzna, którego leczono w szpitalu w Koszalinie. Podobno miał również choroby współistniejące.

W szpitalu w Kaliszu również doszło do dramatu, który wydaje się mieć drugie dno. Zmarł tam 75-letni pacjent zakażony koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia twierdzi, że w jego przypadku COVID-19 nie był bezpośrednią przyczyną zgonu, dlatego postanowiono nie wliczać go do statystyk ofiar pandemii. Czy jest to jednak działanie prawidłowe, czy ma na celu uspokojenie społeczeństwa? Ciężko orzec. 

Sytuacja jest coraz bardziej przerażająca i nic dziwnego, że wszyscy czujemy większy i większy dyskomfort. 

Przeczytaj więcej
Komentarze