18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SOP zawiódł?

Runęła brama do Kancelarii Prezydenta. Ludzie się gromadzą

10.01.2020  15:04
Runęła brama do Kancelarii Prezydenta. Ludzie się gromadzą
Runęła brama do Kancelarii Prezydenta. Ludzie się gromadzą Fot: Planeta

Andrzej Duda z pewnością przerazi się na tę wieść. Runęła brama do jego Kancelarii, a na ulicy ludzie są wyraźnie zmartwieni i zachodzą w głowę, co tu się stało. Czyżby prezydent Polski był w niebezpieczeństwie?

Podczas gdy Andrzej Duda spokojnie doi krowy, które są szczególnie ważne dla PiS-u, pod jego Kancelarią dzieją się rzeczy straszne. Ludzie przechadzający się w tamtych okolicach są przerażeni tym, co zobaczyli.

Kancelaria Prezydenta stoi otworem. Runęła jej brama 

Brama do Kancelarii Prezydenta przy ulicy Wiejskiej została sforsowana. Wejście stoi otworem, a metalowe pozostałości straszą przechodniów swoimi szczątkami, które leżą na ulicy. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyglądają niepokojąco.

3!
5!
4

Trwają ustalenia w sprawie przyczyny wypadku. Nieoficjalnie wśród przechodniów mówi się o tym, że bramę sforsował tir.  Pojawiają się nawet pierwsi świadkowie zdarzenia, którzy z odwagą opisują sytuację.

Kierowca cofał i zawadził górną częścią burty ciężarówki o bramę. Wokół samochodu było trzech funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa

- relacjonował jeden z nich dla Polsat News.

Padają również słowa o bardzo symbolicznym wymiarze całej tej sytuacji, że brama upada tak samo, jak całe państwo. Na Twitterze o wypadku donoszą także politycy. 

Nastoje wśród internautów po tym, jak informacje o zniszczonej bramie pojawiły się w mediach społecznościowych, są co najmniej zróżnicowane. Jedni bardzo martwią się o prezydenta, inni zwracają uwagę na zupełnie odmienne aspekty zdarzenia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze