18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące nagranie

Rutkowski i film z poszukiwań Kacpra. Szukał dziecka czy sławy?

Wojciech Kozicki
15.05.2020  17:09
Rutkowski i poszukiwania Kacpra - taki film z akcji to przesada?
Rutkowski i poszukiwania Kacpra - taki film z akcji to przesada? Fot: YouTube/Maja Rutkowski

Czy były detektyw Krzysztof Rutkowski rzeczywiście pomaga ludziom, czy jedynie walczy o dyplom wyższej szkoły lansu? Zdania są podzielone, a polski „strażnik Teksasu” właśnie dołożył do pieca. On i jego żona Maja opublikowali film, na którym podsumowali poszukiwania 3,5-letniego Kacperka.

Poszukiwania Kacperka zostały zakończone. Niestety, chłopiec został znaleziony martwy w rzece. Nie brakuje jednak w Polsce celebrytów, którzy wykorzystają każdą okazję do zdobycia rozgłosu. Jasnowidz Jackowski już wspomniał o poszukiwaniach ciała w jednym z wywiadów i za chwilę prawdopodobnie okaże się, że to on je wskazał. Do gry wkroczył też „detektyw” Rutkowski.

Rutkowski szuka Kacperka czy sławy?

Rutkowski ze swoją żoną i ekipą osiłków pojawili się nad rzeką Kwisą w trakcie poszukiwań Kacpra. Oczywiście towarzyszyła im ekipa filmowa i teraz możemy zobaczyć efekt jej pracy. Widzimy na nagraniu jak Maja Rutkowski i jej mąż o kanciastej fryzurze stoją nad rzeką z matką chłopca. Towarzyszą im oczywiście napakowani twardziele w kominiarkach i kamizelkach (prawdopodobnie kuloodpornych). Na koniec mama dziecka wsiada do samochodu Rutkowskiego i odjeżdżają.

Nagranie jest okraszone wzruszającą muzyką. Nie brakuje też ujęć w slow motion, przytulania zrozpaczonej matki i wzruszającej przemowy pani detektyw. Czy taki film to jednak nie przesada?

Dziś pierwszy raz od dwóch tygodni przespałam kilka godzin i poczułam delikatny spokój. Dziś zamykam rozdział poszukiwań Ś.P. Kacperka, ale kontynuuje przyjaźń i powierzone zaufanie z całą Jego rodziną. Biuro Rutkowski nie było tylko w trakcie poszukiwań z Nimi !!!
Jest także teraz i będzie zawsze. Jeśli nie widzieliście ostatniego odcinka na kanale YouTube Maja Rutkowski PODSUWANIE POSZUKIWAŃ to zapraszam do obejrzenia, bo warto. Oglądałam go dziesiątki razy, przy każdym kolejnym wylewając morze łez i nie wstydzę się tego, bo cały czas ta historia we mnie żyje i po ludzku mnie dotyka - napisała Maja Rutkowski na Facebooku.

Pooszukiwania Kacperka i Rutkowski w akcji [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej