18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alert RBC

Rząd ostrzega Polaków przed Odrą! Katastrofa naturalna

12.08.2022  14:21
Alert RBC dotyczący Odry
Alert RBC dotyczący Odry Fot: NewsLubuski/East News

Katastrofa ekologiczna w wodach Odry zbiera straszliwe żniwo. Rząd zmuszony jest alarmować obywateli i ostrzegać ich za pomocą alertów RBC. Sprawa z godziny na godzinę się zaostrza?

Odra została zatruta - ekolodzy, obserwujący katastrofę na ogromną skalę są tego pewni. Mętne, toksyczne wody i masowa śmierć ryb to widoczne skutki dramatu. Tak źle z tą rzeką nie było od bardzo dawna.

Pojawiły się już doniesienia o tym, że śnięcie ryb na masową skalę wywołało zatrucie wód rtęcią. Istnieją też podejrzenia, że rząd ukrywa prawdę o tej katastrofie, a my wszyscy jesteśmy w ogromnym niebezpieczeństwie.

Bez wątpienia jednak obecnie rządzący alarmują Polaków przy pomocy alertów RBC w sprawie zatrucia wód Odry. Czy po pandemii, wojnie, kryzysie, inflacji przyjdzie nam się teraz zmagać z katastrofą naturalną?

Alert RBC dotyczący Odry

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysyła alerty w związku z katastrofą ekologiczną na Odrze. SMS-y z ostrzeżeniem dostają mieszkańcy części woj. lubuskiego. W trosce o swoje dobro wszyscy przebywający w tym regionie muszą śledzić komunikaty Sanepidu.

W związku z dzisiejszym wnioskiem wojewody lubuskiego dotyczącym zagrożenia ekologicznego, do odbiorców części powiatów woj. lubuskiego przesłano ALERT RCB

- przekazało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w komunikacie.

Uwaga! Zanieczyszczona woda w Odrze. Nie kąp się w Odrze i nie używaj wody z rzeki. Śledź komunikaty Sanepid

- ostrzegają rządzący.

Myślicie, że zdołają się uporać z tą katastrofą, a może teraz choroby nadejdą od strony rzeki? 

Czytaj także