18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bezprawie i niesprawiedliwość?

Decyzja sądu ws. Durczoka. "Jest kasa, jest wszystko"

Wojciech Kozicki
20.12.2019  11:28
Kamil Durczok dostał prezent od sądu? Polacy oburzeni!
Kamil Durczok dostał prezent od sądu? Polacy oburzeni! Fot: TRICOLORS/East News

Państwo prawa, a może kraj w którym panuje bezprawie i niesprawiedliwość? Sąd podjął decyzję i Kamil Durczok, chociaż postawiono mu zarzuty, nie trafi do aresztu. Dziennikarz będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Polskie prawo dba o znane osoby. Włodzimierz Cimoszewicz potrącił staruszkę i nie dość, że pozostał bezkarny to jeszcze jego kariera polityczna nabrała rozpędu. Piotr Najsztub jechał bez prawa jazdy i OC, potrącił kobietę, ale skoro kupił jej książkę o rozmowach drzew, został uniewinniony. Artur Zawisza zmasakrował kobietę autem i nadal jeździ bez prawka. Abstynent Kamil Durczok urządził pijany rajd po Polsce i pozostał na wolności. Czy za podrobienie podpisu żony i wyłudzenie kredytu też nie zostanie ukarany?

Bezkarny Durczok  - rozjechał polskie prawo?

Kamil Durczok jest podejrzany o oszustwo i sfałszowanie weksla. To nic, że postawiono mu zarzuty podrobienia dokumentów umożliwiających uzyskanie kredytu i przedłożenia ich w banku oraz doprowadzenia banku do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości. Sąd Okręgowy w Katowicach podjął decyzję, aresztu nie będzie.

Jak podają media, sąd uważa, że Durczok nie będzie utrudniał śledztwa. Gwiazda TVN do 2 stycznia musi jednak wpłacić 200 tys. złotych poręczenia majątkowego, a także nie może opuścić kraju. Pozostanie też pod dozorem policyjnym i musi stawiać w katowickiej komendzie raz w tygodniu.

Wiadomo jak jest kasa, to jest wszystko. Proste - napisał Jan. (Facebook/Radio ZET)
Motłoch pójdzie i będzie protestować za ,,niezależnymi" sądami... - skomentował Artur. (Facebook/Radio ZET)
Do sądu Mikołaj przyszedł - skomentował Marek. (Facebook/Radio ZET)
Rozmawiamy o kondycji wymiaru sprawiedliwości. Pan by siedział, ja bym siedział, ale są tacy, co do których sąd ma zupełnie inne zdanie - zbulwersował się wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik w programie "Tłit".

Kamil Durczok komentuje jazdę po pijanemu:

Kamil Durczok i brudny stół w TVN:

Czytaj także