18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Klapkiem bronił cnót niewieścich

Seks na plaży w Mielnie. Posunęli się za daleko [WIDEO +18]

19.07.2021  18:19
Seks na plaży w Mielnie. Miłość, klapek i stosunek przerwany
Seks na plaży w Mielnie. Miłość, klapek i stosunek przerwany Fot: GERARD/REPORTER/East News, YouTube

Jaki jest przepis na „sex on the beach” po polsku? Jechać na wakacje nad Bałtyk i kopulować na oczach ludzi. Do sieci trafiło wideo, na którym rozochocona para uprawia seks na plaży w Mielnie w biały dzień. Ktoś jednak postanowił popsuć im beztroską zabawę...

Ach, Bałtyk, jakież to piękne i romantyczne miejsce. Woda z ropą i iperytem, zapach frytury ze smażalni, soczysta zieleń sinic, spocony tłum na plażach, zmutowane i chore ryby… idealne miejsce na miłość! Pewne para dała się ponieść tej aurze i w środku dnia uprawiała SEKS NA PLAŻY w Mielnie. Nie krępowali się, że wokół był tłum plażowiczów i poszli na całość.

Seks na plaży w Mielnie. Stosunek przerwany klapkiem

Tak jak się zapewne spodziewacie, miłosne harce zostały nagrane, a wideo trafiło do internetu. Co ciekawe, materiałem zainteresowała się także policja, a nagrany plażowy ogier został ukarany mandatem. Jak podaje Radio ZET, do gorszącego incydentu nad Bałtykiem doszło najprawdopodobniej w sobotę (17 lipca) wieczorem.

Seks na zatłoczonej polskiej plaży nie mógł trwać i stosunek został w końcu przerwany. Jak widać na wideo, nagle niczym rycerz broniący cnót niewieścich, pojawił się oburzony turysta i klapkiem rozgonił zakochanych. Sądząc po tym jak chwiejnym krokiem oddalił się amant, był nie tylko pod wpływem upojenia miłosnego. Co się nachapał, to jego, ale teraz może stanąć przed sądem.

Kom. Monika Kosiec z KMP w Koszalinie w rozmowie z ''Wirtualną Polską'' przekazała, że funkcjonariusze widzieli słynne nagranie z plaży. Mężczyzna został wylegitymowany i ukarany mandatem za nieobyczajne zachowanie. Ostatecznie trafił na izbę wytrzeźwień. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana – podaje Radio ZET.

Seks na plaży w Mielnie. Posunęli się za daleko? [WIDEO]