18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

boskie objawienie

Matka Boska Koronawirusowa w pociągu. Ma chronić przed zarażeniem

Emilia Waszczuk
04.03.2020  14:52
Matka Boska Koronawirusowa w pociągu. Ma chronić przed zarażeniem
Matka Boska Koronawirusowa w pociągu. Ma chronić przed zarażeniem Fot: Facebook/Bartosz Treder

W pociągu pendolino relacji Gdańdk-Warszawa objawiła się Matka Boska Koronawirusowa. Wokół niej zebrały się seniorki, wznosząc modły o ochronę przed zabójczym SARS-COV-2.

Nie ma leku na koronawirusa. Na niebezpieczny patogen z Wuhan nie ma też szczepionki. Epidemia się rozszerza, a choroba COVID-19 dotarła do Polski. Pierwszy przypadek zarażenia stwierdzono w Zielonej Górze.

Już wcześniej dochodziły do nas głosy, że najważniejsze w ochronie przed wirusem nie jest stosowanie się do zaleceń WHO i GIS, tylko modlitwa. Teraz zdaje się to potwierdzać...

Matka Boska Koronawirusowa

W pendolino, na trasie z Gdańska do Warszawy, objawiła się bowiem Matka Boska Koronawirusowa. Cała na biało stanęła na jednym z foteli, a wokół niej ustawił się wianuszek wiernych. Oczywiście to nie cud. To grupa głęboko wierzących seniorek i figurka Maryi.

Niecodziennego pasażera w pociągu zauważył gdański radny, Bartosz Treder. Lokalny polityk zrobił Matce Boskiej zdjęcia, a sytuację opisał na Facebooku. Twierdzi, że zebrane wokół niej na klęczkach kobiety, modliły się o ochronę przed koronawirusem i zapewniały, że nie potrzebują maseczek, bo obroni je Maryja!

Moje wczorajsze widoki podczas podróży pendolino z Warszawy do Gdańska. Panie modliły się na klęczkach na środku pociągu i zapewniały wszystkich, że nie potrzebują maseczek ochronnych bo przed koronawirusem mają ‘ubezpieczenie od Pani Bozi

- napisał polityk.

logo Tu się dzieje