18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróżbita robi nas w trąbę?

Słoń Leon wytypował kto wygra mecz Polska-Szwecja

Wojciech Kozicki
23.06.2021  17:32
Kto wygra mecz Polska- Szwecja? Słoń Leon i jego przepowiednia
Kto wygra mecz Polska- Szwecja? Słoń Leon i jego przepowiednia Fot: Justyna ROJEK/East News

Mecz Polska- Szwecja budzi coraz większe emocje. Znamy już skład reprezentacji Polski, za chwilę poznamy WYNIK MECZU. Jednak jeszcze zanim padł pierwszy gol, już wiemy jak zakończy się spotkanie. Afrykański słoń Leon z warszawskiego zoo losował wynik meczu Polska- Szwecja na Euro 2020. 

Jaki będzie wynik meczu Polska-Szwecja? Kto wygra?  My już wiemy i chętnie podzielimy się tą wiedzą. Afrykański słoń Leon z warszawskiego zoo losował wynik meczu Polska- Szwecja na Euro 2020. Dostał dwie porcje przysmaków oznaczone flagami obu drużyn. Najpierw skonsumował „polski półmisek”, a za frykasy oznaczone flagą Szwecji zabrał się znacznie później. Czy jego trąba się nie myli?

Przepowiednia słonia Leona. Polska wygra ze Szwecją?

Proroctwo słonia Leona ujawnił reporter Andrzej Wyrwiński, który był na miejscu podczas wieszczenia. Polsat News zwraca jednak uwagę, że zanim zwierzę wybrało któreś z oznaczonych przysmaków, wolało zjeść nieco liści. Czy to znak?

Wśród przysmaków przygotowanych do przeprowadzenia losowania były m.in. arbuz i kokos – ujawnia Polsat News.

Czy przepowiednia słonia Leona się sprawdzi? A może zwierzęcy wróżbita po prostu robi nas W TRĄBĘ? Jedno jest pewne, jasnowidz Jackowski ma niezłą konkurencję!

Słoń Leon to największy mieszkaniec Polski. Jego masa to 6200 kg. Ma 20 lat i urodził się w Izraelu. Wciąż jeszcze jest w fazie intensywnego wzrostu i uwielbia jeść. Jest jednocześnie wybredny - powiedział opiekun słonia Patryk Pyciński. Według niego dzienny posiłek słonia waży 180 kg - podaje Polsat News.