18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierć w kościele

Dramat na mszy. Ksiądz nie żyje

Wojciech Kozicki
18.10.2020  15:38
Ksiądz zmarł na mszy. Jaka była przyczyna śmierci?
Ksiądz zmarł na mszy. Jaka była przyczyna śmierci? Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Dramat podczas nabożeństwa w kościele w Słotwinie. Ksiądz Mieczysław Grabowski zmarł w trakcie sprawowania mszy. Nie udało się go uratować mimo reanimacji.

Ksiądz Mieczysław Grabowski nie żyje. W sobotę 17 października w trakcie mszy w kościele, wracając z komunią świętą do tabernakulum, stracił przytomność. Radiozet.pl podaje, że karetka pogotowia była na miejscu kilka chwil po tym, gdy duchowny osunął się na ziemię.

Ksiądz nie żyje. Dramat na mszy

Proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie był reanimowany ale bez skutku – zmarł w trakcie prowadzonego nabożeństwa różańcowego, co potwierdził biskup bielsko-żywiecki Roman Pindel. O śmierci duchownego poinformowała również Kuria Diecezjalna diecezji bielsko-żywieckiej.

Zmarł ks. Mieczysław Grabowski proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Słotwinie. Polecam Go w modlitwie Bożemu Miłosierdziu. Śp. Ks. Mieczysław zmarł podczas sprawowania Eucharystii – napisał na Facebooku biskup Roman Pindel. 

Mieczysław Grabowski miał 58 lat, a kapłanem był od 33 lat. W parafii w Słotwinie pracował od 2006 roku.

Zagłosuj

Czy chodzisz do kościoła?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze