18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Śmierć 35-letniego zawodnika MMA. Ujawniono straszne okoliczności

15.11.2021  13:56
Nie żyje zawodnik MMA
Nie żyje zawodnik MMA Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje 35-letni Mateusz Łazowski, zawodnik MMA. Mężczyzna zmarł w tragicznym wypadku w górach, gdzie przygotowywał się do kolejnego starcia. Początkowo nieznane były dokładne okoliczności zdarzenia, ale teraz prawda wychodzi na jaw.

35-letni Mateusz Łazowski nie żyje.  Z wielkim smutkiem przekazywaliśmy te tragiczne wiadomości. Zawodnik MMA zginął w fatalnym wypadku w górach, w których to przygotowywał się do kolejnej walki.

Nie żyje Mateusz Łazowski

Mateusz Łazowski miał za sobą wielką karierę. Bił się dla takich organizacji jak Babilon MMA, Fight Exclusive Night czy ACA. Obecnie w mediach społecznościowych żegnają go jego przyjaciele, koledzy z maty czy organizatorzy gal. Do tragedii łez dokłada fakt, że w chwili śmierci Mateusz Łazowski miał zaledwie 35 lat.

Mateusz Łazowski, zawodnik Babilon MMA nie żyje. Trenował w górach do następnej walki. Przykra informacja dociera do nas. R.I.P

- napisał na Twitterze szef organizacji, Tomasz Babiloński.

Dokładna przyczyna zgonu sportowca początkowo nie została podana do publicznej wiadomości. Teraz jednak na jaw wyszły okoliczności tragicznego wypadku znanego zawodnika MMA.

Do tragedii doszło w sobotę, kiedy Mateusz Łazowski był w drodze na Hińczową Przełęcz w rejonie Galerii Cubryńskich. Jak przekazał PAP ratownik dyżurny TOPR, mężczyzna poruszał się poza oznakowanym szlakiem.

Doszło do wypadku, którym o centralę TOPR powiadomili taternicy, którzy widzieli zdarzenie ze szczytu Mnicha. Dalszy zbieg niekorzystnych okoliczności tylko dołożył się do tego dramatu. Policyjny śmigłowiec zastępujący toprowską maszynę był uszkodzony, po poszkodowanego wyruszyła piesza wyprawa z rejonu Morskiego Oka. Ciało mężczyzny zostało zniesione do Żlebu Mnichowego, a następnie przy pomocy wojskowego śmigłowca przetransportowane na dół.

Pozostaje nam przekazać szczere wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich zmarłego zawodnika MMA.