18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrząsające

Śmierć Kamila Durczoka. Była żona zdradza prawdę

16.11.2021  08:59
Kamil Durczok nie żyje
Kamil Durczok nie żyje Fot: MAREK KUWAK/REPORTER

Nagła śmierć Kamila Durczoka w wieku zaledwie 53 lat głęboko zaskoczyła jego fanów. Teraz była żona dziennikarza zdradza całą prawdę na temat niespodziewanego zgonu dawnego szefa "Faktów TVN".

Kamil Durczok nie żyje i ta informacja wprawiła Polaków w stan zupełnego osłupienia. Dziennikarz TVN zmarł w wieku 53 lat. Z pierwszych informacji wynika, że odszedł w szpitalu w Katowicach.

Do placówki medycznej Kamil Durczok został przyjęty w poniedziałek po południu, a jego zgon nastąpił we wtorek, 16 listopada nad ranem. Popularny prezenter cierpiał na wiele chorób i od jakiegoś czasu jego stan zdrowia nie był najlepszy.

Kamil Durczok zmarł w szpitalu

Prawdę o nagłym zgodnie dziennikarza postanowiła zdradzić jego była żona - Marianna Dufek. Para przeżyła ze sobą ponad 20 lat i doczekała się dorosłego już dziś syna, Kamila.

Zmarł w szpitalu, po długiej chorobie. Był reanimowany

- powiedziała dla Pudelka Marianna Dufek.

Kamil Durczok skończył studia z zakresu komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, studiował także prawo oraz filologię polską. Po studiach pracował w Telewizji Polskiej od 1993 roku, a od 2006 roku w telewizji TVN, gdzie był redaktorem naczelnym i prowadzącym "Faktów".

Prywatnie zmagał się z chorobą alkoholową, do której publicznie przyznał się w 2019 roku po spowodowaniu wypadku samochodowego pod wpływem tej używki. Wcześniej prezenter stoczył walkę z rakiem.

Jego śmierć jeszcze długo utrzyma w stanie szoku całą Polskę.

logo Tu się dzieje