18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicze zabójstwo

Krwawa masakra w lesie. Znaleziono psy obdarte ze skóry

Bartłomiej Ciepielewski
16.02.2021  11:24
Krwawa masakra w lesie
Krwawa masakra w lesie Fot: Lukasz Solski/East News

Na obrzeżach miasteczka Śmigiel znaleziono zwłoki psów obdartych ze skóry. Policja poszukuje sprawców krwawej rzezi.

W niedzielę na obrzeżach Śmigla jeden ze spacerowiczów znalazł zwłoki obdartych ze skóry psów. Jak poinformowało TOZ, porzucone zwierzęta wyglądem przypominają charty.

Ślady widoczne na ciałach sugerują urazy spowodowane ostrym narzędziem/strzałem/zębami. Do tego oskórowane przez człowieka - poinformowali działacze Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Stan rozkładu psich zwłok wskazuje na to, że leżały one w lesie co najmniej od kilku dni.

Obdarte ze skóry psy leżały w lesie

Policja wszczęła postępowanie w sprawie znęcania się na zwierzętami, jednakże okoliczności ich śmierci nie są jak na razie znane.

Jest za wcześnie, by powiedzieć, w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia, czy te psy zostały uśmiercone, czy padły z przyczyn naturalnych, a później ktoś je obdarł ze skóry. To wszystko jest przedmiotem prowadzonego postępowania - oświadczył Radosław Nowak, oficer prasowy kościańskiej policji.

Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia lub osób, które podejrzewają do kogo należały brutalnie zamordowane psy. Za znęcanie się nad zwierzętami grozi kara do 5 lat więzienia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej