18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił prawdę o COVID-19

Kaczyński pęknie ze złości. Bunt w rządzie!

Wojciech Kozicki
13.11.2020  09:31
Sośnierz znowu krytykuje PiS. Rząd zupełnie nie radzi sobie z epidemią?
Sośnierz znowu krytykuje PiS. Rząd zupełnie nie radzi sobie z epidemią? Fot: Michal Wozniak/East News

PiS nie radzi sobie z epidemią COVID-19 i własnymi politykami. Po raz kolejny były prezes NFZ i polityk Porozumienia Andrzej Sośnierz skrytykował rząd za nieudolną walkę z pandemią. To już trzeci taki bunt. Zostanie ukarany?

Jak rząd PiS radzi sobie z koronawirusem w Polsce? Są tacy politycy Zjednoczonej Prawicy, którzy mają odwagę powiedzieć co myślą. Poseł Porozumienia Andrzej Sośnierz, którego synem jest Dobromir Sośnierz (Konfederacja), niedawno stwierdził, że Ministerstwo Zdrowia okłamuje Polaków, nie ma żadnej walki z wirusem, a „system nie istnieje”. Teraz skrytykował szpitale tymczasowe i obostrzenia.

PiS kontra koronawirus. Sośnierz atakuje

Czy obecnie obowiązujące obostrzenia i restrykcje są słuszne? Sośnierz w Polsat News uznał je za „ponadmiarowe”. Skrytykował lockdown i ograniczenia swobód przy takim rozwoju epidemii jak teraz. Nie rozumie, dlaczego rząd zamyka np. sklepy meblowe.

Gdybyśmy nic nie robili, to ona też kiedyś wygaśnie Wszystkie zjawiska biologiczne przebiegają według jakichś krzywych. Rząd może mieć wpływ na to, jak szybko krzywa będzie spadała, jak długo okres wygaszania będzie trwał. Tu nie mamy żadnych sukcesów, bo u nas wszystkie procesy związane z epidemią trwają wyjątkowo długo – uważa Andrzej Sośnierz. (Graffiti, Polsat News)

Przy okazji lekarz-polityk pochwalił Polaków za właściwie reagowanie na epidemię, noszenie maseczek i higienę. Jego zdaniem, to wystarczy, zamiast działań rządu, by powstrzymać wirusa. Podkreślił, że PiS powinien jedynie przygotować służbę zdrowia, by poradzić sobie ze skutkami epidemii.

Trzeba się zastanowić, czy nie przeholowaliśmy z tymi szpitalami, bo może się okazać, że ich nie skończyliśmy, a nie będą już potrzebne – uważa Sośnierz. (Polsat News)

Przeczytaj więcej
Komentarze