18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o zakażonym

Polak z koronawirusem w stanie ciężkim

Wojciech Kozicki
10.03.2020  14:50
Kolejne przypadki koronawirusa w Polsce - nowe informacje o chorych i zakażonych
Kolejne przypadki koronawirusa w Polsce - nowe informacje o chorych i zakażonych Fot: PAWE?L RELIKOWSKI / POLSKAPRESS/East News

Koronawirus w Polsce atakuje, oficjalne dane przerażają, a kolejne osoby są zakażone. Pojawiają się doniesienia, jaki jest stan zdrowia Polaków chorych na koronawirusa i są to informacje dramatyczne.

Epidemia koronawirusa w Polsce nie ustepuje i jak zapewnił premier Morawiecki, będzie coraz gorzej. Tymczasem Minister Zdrowia Paweł Szumowski potwierdził, że liczba chorych na koronawirusa w Polsce wynosi już 20 osób. Zaznaczył na konferencji prasowej, że nie może podawać informacji o stanie klinicznym pacjentów.

Media dotarły do informacji o stanie zdrowia chorych Polaków. Jak podaje „Polsat News”, część pacjentów jest w stanie stabilnym. Jednak zakażona kobieta z Wielkopolski jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Niestety, mężczyzna, który trafił do szpitala we Wrocławiu, jest w stanie ciężkim.

73-letni pacjent trafił do szpitala w piątek. We wtorek rzeczniczka szpitala Urszula Małecka ujawniła, że jego stan "jest ciężki, nie ulega poprawie", a mężczyzna ma poważne problemy z oddychaniem.

Gdy wydaje nam się, że już wiemy jakie są objawy i przebieg koronawirusa, naukowcy przekazali właśnie szokujące informacje. Okazuje się, że wirus mutuje i daje całkowicie NOWE OBJAWY!

Przeczytaj więcej
Komentarze