18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror rodziców

Dziecko połknęło tabletkę do zmywarki. Z buzi leciała mu piana

29.12.2019  14:59
Dziecko połknęło tabletkę do zmywarki. Z buzi leciała mu piana
Dziecko połknęło tabletkę do zmywarki. Z buzi leciała mu piana Fot: EAST NEWS

Stargard stał się miejscem dramatu. 2-letnia dziewczynka połknęła tabletkę do zmywarki. Dosłownie moment nieuwagi rodziców był wyjątkowo drastyczny w skutkach.

Stargard będzie o tym pamiętał i na pewno jego mieszkańcy wyciągną z tej sytuacji naukę na przyszłość. 2-letnia dziewczynka połknęła tabletkę do zmywarki, kiedy jej rodzice dosłownie na moment spuścili z pociechy wzrok. 

2-latce z buzi wydobywała się piana, kiedy policjanci pomagali jej rodzicom w dowiezieniu maleńkiej do szpitala. Dzięki błyskawicznej reakcji rodziców i pomocy służb mundurowych - dziecku cudem nic się nie stało.

Stargard: policjanci i lekarze uratowali 2-latce życie

Policjantów na ulicy zaczepiła matka dziewczynki, która w rozpaczy poinformowała ich o zdarzeniu.

Mundurowi bez chwili zastanawiania się, o sytuacji poinformowali dyżurnego stargardzkiej komendy, a następnie przy użyciu sygnałów błyskowych i dźwiękowych bezpiecznie przepilotowali kierującą do stargardzkiego szpitala, gdzie dziecku natychmiast udzielono pomocy

- poinformował Super Express oficer prasowy policji.

To z resztą policjanci podali potem informację, że małej nic się nie stało.

Wiadomo, że takie rzeczy jak tabletki do zmywarki, wyglądają dla dziecka jak cukierki i łatwo jest o pomyłkę oraz połknięcie chemikaliów. To może stanowić bezpośrednie zagrożenie dla życia najmłodszych - dlatego bezwzględnie wszystkie krety, płyny do mycia, tabletki do prania i zmywarki - trzeba trzymać w domu poza zasięgiem dzieci. 

Przeczytaj więcej
Komentarze