18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nagrali to!

Przerażające zdarzenie w Polsce! SAMOCHÓD NAGLE UNIÓSŁ SIĘ W POWIETRZE

02.07.2022  12:40
Szokujące sceny w województwie zachodniopomorskim. Samochód wystrzelił w powietrze
Szokujące sceny w województwie zachodniopomorskim. Samochód wystrzelił w powietrze Fot: justa88/TikTok, screen

Szokujące wideo obiegło Polskę. W województwie zachodniopomorskim nagrano, jak samochód osobowy nagle wystrzela w powietrze. Wszystko przez... ulewę!

W piątek na północy Polski pogoda szalała. Przez region przeszły gwałtowne, ulewne burze. To sprawiło, że kanalizacja zapełniła się, a ulicami miejscami płynęły rzeki wody. Tego dnia w Świdninie w województwie zachodniopomorskim doszło też do wstrząsającego zdarzenia.

Jedna z mieszkanek miasta nagrywała właśnie ulewę, gdy zarejestrowała niecodzienne zdarzenie. Na jej oczach samochód osobowy dosłownie WYSTRZELIŁ W POWIETRZE.

Samochód wzbił się w powietrze w Świdninie

Co się stało? Auto jechało ulicą i znalazło się nad studzienką kanalizacyjną. Ciśnienie wody było tak duże, że pokrywa studzienki wystrzeliła, uderzyła w podwozie samochodu i poderwała go w powietrze.

Gdy samochód opadł na ziemię, natychmiast zatrzymał się, a jego kierowczyni pospieszyła sprawdzić, czy dziecko jadące na tylnym siedzeniu nie doznało żadnych obrażeń. Film ze zdarzenia został umieszczony na TikToku, w kilkanaście godzin obejrzało go ponad 1,5 miliona osób.