18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wspaniałe wieści

Świętujmy i radujmy się! Pandemia znika

18.05.2021  10:32
Koronawirus się kończy
Koronawirus się kończy Fot: Shutterstock

Koronawirus dał nam mocno w kość, ale teraz dane z Ministerstwa Zdrowia w końcu pokazują, że możemy powoli odetchnąć. Pandemia "wynosi się" z Polski?

Koronawirus i pandemia zmieniły nasze życie na dobre. W końcu jednak coś zaczęło się zmieniać, a zaraza wyraźnie cofa się w sobie i wyprowadza z kraju - możemy ostrożnie zacząć się cieszyć. Chyba jest już dobrze!

Koronawirus kończy się w Polsce?!

Dzisiejsze dane z Ministerstwa Zdrowia napawają nas optymizmem. W stosunku do ciężkich miesięcy jesiennych i zimowych - wiosną koronawirus jest zdecydowanie mniej aktywny i daje nam chwilę oddechu. Oby tym razem na dobre!

Tylko dzisiaj odnotowano 1 734 przypadków i 245 zgonów z powodu Covid-19. Jak donosi Ministerstwo Zdrowia - od początku zarazy w kraju te liczby sumują się zawrotną ilość 2 856 924 zachorowań i 71 920 zgonów.

Być może w końcu faktycznie coś powoli zaczyna zmieniać się na lepsze i już niedługo Covid-19 będzie dla nas równie odległy, co śmiertelna w skutkach grypa hiszpanka lub dżuma. Chyba wszyscy właśnie na to liczymy.

logo Tu się dzieje