18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie ostro

Sylwester: Policja wyjdzie na polskie ulice

18.12.2020  17:57
Sylwester: Policja na ulicach
Sylwester: Policja na ulicach Fot: Albin Marciniak/East News

Sylwester będzie w tym roku inny, niż wszystkie nam znane. Rząd wydał zakaz przemieszczania się od godziny 19:00 31 grudnia do 6:00 1 stycznia. Na ulice może wyjść policja, która będzie egzekwować przestrzeganie tego obostrzenia od Polaków. 

Sylwester w tym roku to zupełnie inna rzeczywistość. Zamiast zastanawiania się - gdzie na niego pójdziemy - pozostaje odpowiedzieć sobie na pytanie, jak przetrwać go w domu?

Rządzący ogłosili wczoraj, że zakaz przemieszczania się w Sylwestra faktycznie przypadnie nam w udziale. Wielu rodaków zadaje sobie pytanie - w jaki sposób będzie on egzekwowany? Jest całkiem prawdopodobne, że tego dnia policja wyjdzie na ulice.

Myślę, że patrole policji będą egzekwować czasowy zakaz przemieszczania się w Sylwestra

– mówił w piątek wieczorem wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. 

Sylwester w Polsce. Policja wyjdzie na ulice?

Wiceminister dodał, że Sylwester i zakaz przemieszczania się podczas jego trwania - będzie podobny do tego, czego doświadczyliśmy wiosną, gdy pandemia koronawirusa dopiero się w Polsce zaczynała.

Mam nadzieję, że ten Sylwester będzie spokojniejszy, inny, zostaniemy w domu i tam będziemy świętować nadejście Nowego Roku. Nie na placach dużych, gdzie niestety może dochodzić do zakażeń, bo głowa przy głowie, wielka radość z nadchodzącego Nowego Roku

- podkreślił na antenie Radia Plus Waldemar Kraska.

Ciekawe, czy mimo tych wszystkich ograniczeń odbędzie się z powodzeniem "Sylwester Marzeń" emitowany na antenie TVP? Jeśli tak to będzie to z pewnością wydarzenie skupiające na sobie ogromną uwagę. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej