18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec plotek... wyjdzie szydło z worka?

Ojciec Tymek Szydło został ojcem? Jest oświadczenie rodziny

22.10.2019  14:22
Beata Szydło babcią? Prawnik wydał oświadczenie i już wiadomo czy Tymoteusz jest ojcem
Beata Szydło babcią? Prawnik wydał oświadczenie i już wiadomo czy Tymoteusz jest ojcem Fot: ŁUKASZ GAGULSKI/East News

Syn Beaty Szydło Tymoteusz nadal przebywa na bezterminowym urlopie. Dlaczego popularny ksiądz zniknął? Pojawiły się pogłoski, że ojciec Tymek został… ojcem. Adwokat rodziny wydał w tej sprawie ostateczne oświadczenie. by zakończyć plotki. Czy w tej sprawie urodzi się jeszcze coś nowego?

Ksiądz Tymoteusz Szydło stawał się coraz popularny, dostał nawet awans i mógł liczyć na specjalne względy. Wydawało się, że kariera syna byłej premier nabierze takiego rozpędu, że pewnie zatrzyma się dopiero w Watykanie. Jednak nagle coś się wydarzyło i od 2 miesięcy nie był widziany przez parafian. Niektórzy podejrzewają, że chociaż 2 lata temu przyjął święcenia kapłańskie, to jednak już nieźle nagrzeszył i Beata Szydło będzie babcią.

Rodzina Szydłów postanowiła ukrócić plotki i teorie spiskowe. Prawnik Maciej Zaborowski przesłał do redakcji Radia ZET oświadczenie, a raczej "stanowcze dementi", w którym zaprzecza, że Tymoteusz spłodził potomka.

Zaborowski podkreśla, że charakter urlopu ojca Tymoteusza ma charakter prywatny i żadne informacje w tej sprawie nie zostaną ujawnione. Przy okazji ostrzegł, że każdy kto rozpowszechnia kłamstwa na temat syna Beaty Szydło może spodziewać się  aktu oskarżenia.