18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przymus szczepień na COVID?

Szczepionka na koronawirusa w Polsce - wiemy kiedy!

Wojciech Kozicki
08.09.2020  13:01
Obowiązkowe szczepienie na koronawirusa w Polsce?
Obowiązkowe szczepienie na koronawirusa w Polsce? Fot: PIOTR DZIURMAN/REPORTER/East News

Koronawirus szaleje jak wściekły, liczba chorych i zmarłych rośnie. Kolejne laboratoria na świecie prowadzą badania i zapowiadają, że szczepionka na koronawirusa powstanie lada moment. Tymczasem szef GIS Jarosław Pinkas już wie kiedy będzie szczepionka na COVID-19 w Polsce! Czy będzie obowiązkowa?

Szczepionka na koronawirusa nadciąga, a wielbiciele teorii spiskowych zapowiadają, że szczepienie na COVID-19 będzie obowiązkowe. W ten sposób NWO zapanuje nad światem, Bill Gates przejmie kontrolę nad umysłami, a Ziemia będzie jeszcze bardziej płaska. Warto jednak przypomnieć, że preparat nie jest nawet gotowy. Jeśli jednak powstanie, trafi do Polski, a główny inspektor sanitarny Jarosław Pinkas wie kiedy może to nastąpić.

Szczepienie na koronawirusa w Polsce - kiedy szczepionka?

Pinkas zapewnia, że prowadzone są działania, by szczepionka na koronawirusa dotarła do Polski jak najszybciej. Ujawnił, że trafi na rynek prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

Czy szczepienie na koronawirusa będzie obowiązkowe jak wspominał jakiś czas temu minister zdrowia Łukasz Szumowski? Pinkas zapewnia, że przymusu szczepień nie będzie i zapowiedział jedynie szczepienie dla chętnych.

Obowiązkowe szczepienia na COVID-19?

Pinkas dodał, że szczepionka będzie dostępna "dla tych najbardziej rozważnych, najbardziej odpowiedzialnych, tych, którzy nie są egoistami, ponieważ szczepimy się nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych" – pisze Radio ZET.

Przy okazji, Pinkas zaapelował, by Polacy szczepili się na grypę, ponieważ nadchodzi sezon grypowy. Jego zdaniem, jeśli będziemy mieli dostępną szczepionkę na COVID-19, również warto będzie z niej skorzystać.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze