18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za przedsiębiorczość!

Tadeusz Rydzyk ma nowy sposób na PIENIĄDZE

07.10.2021  18:49
Tadeusz Rydzyk ma pomysł na pieniądze
Tadeusz Rydzyk ma pomysł na pieniądze Fot: Tomek Michalak/REPORTER

Tadeuszowi Rydzykowi jednego odmówić nie można — zawsze wie, jak zadbać o materialną stronę życia. Po raz kolejny zaskoczył nas sposobem na pieniądze. Może powinien zaangażować się w politykę i załatać dziurę w polskim budżecie? 

Tadeusz Rydzyk jest niczym król Midas — czego się nie dotknie, to zmienia się w złoto. Przedsiębiorczy redemptorysta z Torunia ma nowy pomysł na zarabianie pieniędzy i najwyraźniej nie zawaha się go użyć!

Tadeusz Rydzyk o swój byt martwić się nie musi. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości może liczyć na wielką stabilizację finansową. Podmioty związane z toruńskim zakonnikiem dostały z państwowej kasy ponad 325 mln zł. Najmocniej wspierają je ministerstwo kultury (185 mln zł), ministerstwo sprawiedliwości (co najmniej 26 mln) i fundusz ochrony środowiska (blisko 74 mln zł).

Tadeusz Rydzyk ma pomysł na pieniądze

Mimo to, dla Tadeusza Rydzyka zarabianie pieniędzy to coś w rodzaju hobby. Nic więc dziwnego, że mimo sporych dochodów od państwa — nie rezygnuje z pomysłów na biznesy. Redemptorysta znów na coś wpadł.

Na wypadek, gdyby rządy PiS-u miały nie trwać wiecznie, Rydzyk wymyślił plan, aby utrzymać stałe dofinansowanie, między innymi swojej uczelni. Dyrektor Radia Maryja przemawiał ostatnio podczas konferencji "Współczesne wyzwania polityki gospodarczej". To tam przedstawił szczegóły swojego genialnego planu.

Mam taki pomysł, może zły. Ale ludzie wspierają Radio Maryja, jest tyle firm dobrych w Polsce. Nie mówię o tych spółkach Skarbu Państwa, bo dzisiaj jest taki rząd: dadzą, a jutro urwą, i koniec, i leżymy. Trzeba być pewnym. Tak myślę, jak to zrobić. Może znajdą się takie spółki, a jest ich bardzo dużo: wspieraj uczelnię. Tak jest w Ameryce

- tłumaczył ojciec Rydzyk, cytowany przez Onet.pl.

Pomyślcie Państwo. MBA - macie głowy, finanse, bankowość. Inne rzeczy... Boże. A Lasy... Lasy to otwarta księga mądrości

- zakończył Tadeusz Rydzyk. 

Jesteście pod wrażeniem jego finansowego zmysłu?