18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oryginalny pomysł

Rydzyk wie co kupić pod choinkę. Książka o katolickim seksie

23.12.2020  18:09
Oryginalny pomysł na prezent
Oryginalny pomysł na prezent Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER

Przed każdymi świętami staramy się kupić naszym bliskim jak najlepsze prezenty. Niezdecydowanym klientom z pomocą przyszedł o. Tadeusz Rydzyk, który w swoim sklepie zaoferował między innymi książki poruszające kwestie katolickiego seksu.

Sklep internetowy, którego właścicielem jest o. Tadeusz Rydzyk, podczas świąt może liczyć na spore żniwa. Na klientów decydujących się na zakupy, w zakładce „Pomysły na prezent” czeka wiele choinkowych propozycji. Miłośnikom literatury polecane są dzieła takie jak "Seks jest boski, czyli erotyka katolika" lub "4 funkcje mężczyzny".

Nieprawdą jest też, że katolik może to zrobić wyłącznie pod kołderką i po ciemku - brzmi opis książki „Seks jest boski”, umieszczonej w e-sklepie duchownego.

Co ciekawe, ekspertem od erotycznych igraszek jest ojciec Ksawery Knotz. Według informacji podanych na stronie luxveritatis.pl książka cieszy się sporym powodzeniem.

Ekskluzywny sklep Tadeusza Rydzyka

Internetowy sklep Tadeusza Rydzyka zasłynął z kosmicznych cen za oferowane produkty. W asortymencie znajdują się między innymi różańce za prawie 200 zł, figurki Matki Boskiej za 289 zł, a nawet mąka w cenie 51 złotych za kilogram.

Toruński biznesmen swoją ofertę kieruje w stronę innych kapłanów lub bardziej zamożnych wiernych. Niestety przeciętny Kowalski zbyt wiele tam nie kupi.

Czytaj także
Przeczytaj więcej