18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

28-latek wszedł do basenu i zmarł. Zaczęło się od omdlenia

26.02.2020  15:02
28-latek wszedł do basenu i zmarł. Zaczęło się od omdlenia
28-latek wszedł do basenu i zmarł. Zaczęło się od omdlenia Fot: Albin Marciniak/East News

Tarnowskie Góry stały się miejscem tragedii. 28-letni mężczyzna udał się na basen i... nie wyszedł z niego żywy. Do dramatu doszło zupełnie niespodziewanie. 

Tarnowskie Góry nie mogą otrząsnąć się z szoku. 28-letni mężczyzna przyszedł na basen popływać, zapewne w trosce o swoją formę. Niestety, zamiast sportowej rozrywki spotkało go najgorsze. Młody człowiek umarł po wejściu do wody.

Wcześniej 28-latek był w saunie, potem wszedł do wody zapewne w celu przepłynięcia jakiegoś dystansu, gdy nagle zasłabł. Opadł na dno basenu i został szybko wyciągnięty przez ratowników na powierzchnię. Niestety, okazało się, że serce mężczyzny przestało bić.

Tarnowskie Góry: 28-latek umarł na basenie

Natychmiast podjęto akcję reanimacyjną, ale jego serce nie podjęło pracy. Nie wiadomo, czy przyczyną sytuacji była nagła różnica temperatur czy coś innego. Prokuratura aktualnie bada konkretne powody zgonu młodego mężczyzny. 

W dniu 23 lutego 2020 roku o godzinie 21.05 na terenie naszego obiektu doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, którego skutkiem była śmierć mężczyzny. Najprawdopodobniej przyczyną zdarzenia było zasłabnięcie. Długotrwała akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku. Trwają czynności wyjaśniające

- brzmiał oficjalny komunikat Parku Wodnego, w którym doszło do tragedii.

Tarnowskie Góry były miejscem zamieszkania zmarłego. Współczujemy jego najbliższym, na których ten dramat spadł zapewne skrajnie niespodziewanie. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej