18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczere wyznanie

Tomasz Lis wyjawił prawdę! Otarł się o śmierć, walczył o życie

23.12.2019  13:00
Tomasz Lis wyjawił prawdę! Otarł się o śmierć, walczył o życie
Tomasz Lis wyjawił prawdę! Otarł się o śmierć, walczył o życie Fot: Karol Makurat/REPORTER

Tomasz Lis w połowie grudnia trafił do szpitala w Olsztynie. Nieoficjalnie mówiło się, że jest w ciężkim stanie, ale jego żona donosiła, że to nie prawda. Teraz dziennikarz przyznał - otarł się o śmierć!

Co się stało z Tomaszem Lisem? Dziennikarz w drugim tygodniu grudnia pojechał do Olsztyna przeprowadzić wywiad i niespodziewanie trafił do szpitala. Wylądował na OIOMie, a media podawały, że mógł mieć udar.

Chwilę później, po pierwszych tragicznych doniesieniach, sprawę skomentowała jego żona, Hanna Lis. Zapewniała, że informacje podawane przez media są mocno przesadzone, a jej małżonek ma się dobrze. Tymczasem, tuż przed świętami, prawda wychodzi na jaw.

Lis wyznaje prawdę

Tomasz Lis faktycznie musiał być w bardzo ciężkim stanie. Skąd takie wnioski? Bo dzień przed wigilią, w poniedziałkowy poranek, złożył lekarzom życzenia i podziękował za uratowanie mu życia!

Szczególne serdeczne życzenia świąteczne składam lekarzom z oddziału neurologii Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, którzy 13 dni temu uratowali mi życie i pracownikom tego oddziału, którzy następne, trudne dni, uczynili nie tylko znośnymi, ale i  sympatycznymi

- napisał Lis na Twitterze.

Dzień wcześniej dziennikarz również składał życzenia, ale nie lekarzom, a wszystkim swoim czytelnikom.

Żebyście byli nad, a nie pod wozem, a będąc "pod" pamiętali, że to część życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać

- napisał i załączył zdjęcie ze szpitala.

Przeczytaj więcej
Komentarze