18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Informacje o stanie zdrowia

Lis pokazał zdjęcie ze szpitala. Co się z nim dzieje?

Wojciech Kozicki
01.02.2020  11:46
Lis i rehabilitacja - dziennikarz wróci do formy?
Lis i rehabilitacja - dziennikarz wróci do formy? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Tomasz Lis niedawno otarł się o śmierć i jak nieoficjalnie podawały media, przeszedł udar. Na Twitterze poinformował właśnie jaki jest jego aktualny stan zdrowia. Okazuje się, że kontrowersyjny dziennikarz przechodzi obecnie rehabilitację i czuje się coraz lepiej.

Tomasz Lis w grudniu trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie i jak donosiły media, trwała walka o jego życie i zdrowie na oddziale intensywnej terapii. Opublikował nawet dramatyczne zdjęcie ze szpitala, na którym ledwo przypominał samego siebie. 53-letni dziennikarz najwyraźniej wraca jednak do formy.

Jak podaje Pudelek.pl, dziennikarz i redaktor naczelny „Newsweeka” opuścił już szpital i teraz czeka go żmudna rehabilitacja. Może już nawet chodzić, a na Twitterze opublikował zdjęcie, na którym wyraźnie jest już w dobrej formie. Przy okazji podziękował również personelowi medycznemu za pomoc.

Serdecznie dziękuję lekarzom, rehabilitantom i paniom pielęgniarkom z Oddziału Rehabilitacji IPiN w Warszawie, dzięki którym w życzliwej atmosferze stosunkowo szybko doszedłem do siebie, stanąłem na nogi i niemal wróciłem do dawnej formy – napisał Tomasz Lis na Twitterze.

Przeczytaj więcej
Komentarze