18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziennikarz w szpitalu

Wiedzą co jest Lisowi. "Decydujące 2 dni" i operacja!

Wojciech Kozicki
12.12.2019  09:09
Tomasz Lis w szpitalu - co mu jest i jaki jest jego stan zdrowia?
Tomasz Lis w szpitalu - co mu jest i jaki jest jego stan zdrowia? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Tomasz Lis trafił do szpitala w ciężkim stanie i czeka go operacja. Chociaż placówka medyczna nie ujawnia jaki jest jego stan zdrowia, pojawiają się pierwsze nieoficjalne informacje o chorobie dziennikarza.

Tomasz Lis planował przeprowadzić wywiad z Pawłem Juszczyszynem, ale nie dojechał do Olsztyna, bo trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego i przebywa na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Pojawiają się kolejne doniesienia, że czeka go poważna operacja.

Tomasz Lis w szpitalu - udar?

Media nieoficjalnie podają, że dziennikarz miał udar. „Super Express”, powołując się na anonimowe źródła w szpitalu, donosi, że Tomasz Lis jest rozintubowany, „kontaktuje, wie kim jest, ma świadomość, ale może nastąpić udar wtórny". Najbliższe dwa lub trzy dni będą decydujące.

Jego żona Hanna Lis Na Twitterze zaprzeczyła, że publicysta jest w stanie ciężkim Pocieszyła jego fanów, że „Tomek ma się dobrze”.

Przeczytaj więcej
Komentarze