18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Są poszkodowani

Tragedia na Krupówkach. Ogromna choinka przygniotła ludzi

20.12.2019  21:49
Tragedia na Krupówkach. Ogromna choinka przygniotła ludzi
Tragedia na Krupówkach. Ogromna choinka przygniotła ludzi Fot: Damian Klamka/East News

Zakopane wstrzymało oddech. Na Krupówkach przewróciła się olbrzymia choinka, przygniatając swoim ciężarem ludzi. Są poszkodowani, którzy trafili do szpitala.

Zakopane nie może otrząsnąć się z szoku. W centrum miasta przewróciła się 20-metrowa choinka, która przy swoim upadku przygniotła ludzi. 60-letnia obywatelka Węgier trafiła do szpitala ze złamaną nogą, druga kobieta miała lekkie obrażenia. 

Warto dodać, ze IMGW wcześniej wydało ostrzeżenia przed silnym wiatrem w tamtych regionach. To prawdopodobnie bardzo intensywne jego podmuchy doprowadziły do dramatu.

Zakopane: 20-metrowa choinka runęła na ludzi

Strażacy prowadzą akcję na miejscu wypadku. 

Duża prędkość żywiołu nie raz i nie dwa potrafiła udowodnić, że za nic ma ludzkie konstrukcje i twory przyrody. Nawet na nagraniach z miejsca zdarzenia widać, z jak dużą siłą wichru zmagają się służby ratunkowe.

Oficer prasowy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej starszy kapitan Andrzej Król-Łęgowski apeluje o to, by mieszkańcy i turyści pozostali w domach do momentu ustania trudnych warunków pogodowych. 

Przeczytaj więcej
Komentarze