18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra na torach

Tragedia na przejeździe kolejowym. Pociąg potrącił rowerzystkę

17.06.2021  14:41
Orzesze: Pociąg potrącił rowerzystkę
Orzesze: Pociąg potrącił rowerzystkę Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER

Orzesze rozerwał koszmarny dramat. Na przejeździe kolejowym pociąg relacji Warszawa-Praga potrącił 77-letnią rowerzystkę. Kobieta nie przeżyła tego wypadku.

Orzesze długo nie otrząśnie się z tragedii, do jakiej doszło na torach kolejowych. W czwartek w tym właśnie miejscu zginęła 77-letnia kobieta. W jadącą na rowerze seniorkę z impetem uderzył pociąg relacji Warszawa-Praga. Z powodu tego dramatu - oczywiście zarówno ruch kolejowy, jak i drogowy w tym miejscu został wstrzymany.

Orzesze: Pociąg potrącił rowerzystkę. Tragedia na torach

Jak informuje w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Ewa Sikora z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie - do wypadku doszło rano na przejeździe przy ul. Powstańców w Orzeszu-Jaśkowicach (woj. śląskie). 

Pociąg Intercity relacji Warszawa-Praga śmiertelnie potrącił 77-letnią mieszkankę Orzesza. Kobieta przejeżdżała na rowerze przez oznakowany, ale niestrzeżony przejazd. Zginęła na miejscu. Maszynista pociągu był trzeźwy

- mówiła policjantka.

Wraz z policjantami na miejscu pracował prokurator, który jednocześnie przeprowadził sekcję zwłok zmarłej tragicznie kobiety. Z uwagi na zamieszanie komunikacyjne, pasażerowie nieszczęsnego pociągu przesiedli się do autokaru podstawionego przez przewoźnika.

Współczujemy z całego serca rodzinie zmarłej w takich okolicznościach seniorki. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej