18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmiertelny spacer brzegiem

Tragedia nad jeziorem. 26-latka wpadła do wody i przepadła

09.06.2022  14:35
Tragedia nad Jeziorem Czorsztyńskim. Nie żyje 26-latka
Tragedia nad Jeziorem Czorsztyńskim. Nie żyje 26-latka Fot: Mateusz Grochocki/East News

Tragedia nad Jeziorem Czorsztyńskim. 26-latka spacerująca brzegiem wody nagle do niej wpadła i... nie udało się jej uratować. Kolejna przestroga przed wakacjami

Tragedia w okresie przedwakacyjnym! Nad Jeziorem Czorsztyńskim doszło do nieszczęśliwego wypadku. Spacerująca przy brzegu 26-latka poślizgnęła się i wpadła do wody. Jej życia nie udało się uratować.

Jak mogło do tego dojść? Takie pytanie z pewnością zdają sobie teraz najbliżsi tragicznie zmarłej. Z całą pewnością można stwierdzić, że trudno uwierzyć w tak tragiczny zbieg okoliczności, ale jednak zdarzają się tego typu dramaty.

Tragedia nad Jeziorem Czorsztyńskim. Nie żyje 26-latka

Wypadek wydarzył się w środowe popołudnie. Kilkanaście minut przed godz. 15 strażacy z OSP Niedzica otrzymali zgłoszenie, że do Jeziora Czorsztyńskiego wpadła kobieta. Służbom udało się wyciągnąć ją z wody i natychmiast podjęto reanimację. Niestety, bezskutecznie. Kobieta zmarła.

Wstępne ustalenia policjantów z Nowego Targu wskazują, że 26-latka z powiatu nowosądeckiego prawdopodobnie poślizgnęła się na brzegu jeziora w rejonie Polany Sosny, uderzyła głową o ziemię i wpadła do wody. Być może była w niej już nieprzytomna i dlatego nie wydostała się na brzeg.

Ustalamy okoliczności zdarzenia

- powiedziała w rozmowie z portalem podhale24.pl podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Z całego serca współczujemy rodzinie tragicznie zmarłej 26-latki.

logo Tu się dzieje